Contactlenzen MENICON Miru 1 maand multifocaal
Contactlenzen MENICON Miru 1 maand multifocaal
Derdebetalersregeling
beschikbaar

MENICON Miru 1 maand Multifocale contactlenzen

Miru 1 maand multifocaal

Rechteroog Linkeroog
Diameter 14.20 14.20
Radius 8.60 8.60
Sfeer
Additie
Aantal
Documents
Verplicht *
Verplicht *

* Verplichte velden

Webshopprijs
62,46 € la boîte
Per doosje
Verzonden binnen 5 tot 8 dagen
Renouveler ma commande

Vous avez déjà commandé vos lentilles sur mymonture.com et vous souhaitez gagner du temps ?

Beschrijving Sluiten

Op voorraad - Online derdebetalersregeling of 3X betaling GRATIS!

Contactlenzen Miru 1 maand Multifocale lenzen.

Online mutualiteit (DERDEBETALERSREGELING), u hoeft niet vooruit te betalen, Mymonture regelt alles!

Miru 1 maand multifocale contactlenzen komen uit het Menicon laboratorium, een van de grootste contactlensfabrikanten van Japan. De naam "miru" betekent "zien" in het Frans.

Miru 1 maand multifocale contactlenzen zijn ontworpen om ouderdomsverziendheid te corrigeren. Het silicone-hydrogel materiaal is speciaal ontworpen voor dagelijks gebruik en om het droge-ogensyndroom te verminderen.

De MeniSilk-technologie zorgt voor een uitzonderlijk hydratatieniveau en de NanoGloss-technologie geeft de lens een zeer glad oppervlak, een opmerkelijke bevochtigbaarheid en een goede weerstand tegen bacteriën. De transparante Miru maand multifocale contactlenzen zijn gemakkelijk te hanteren dankzij de ultraplatte blisterverpakking van minder dan 1 millimeter.

De multifocale zachte lenzen van het Menicon laboratorium worden verkocht in doosjes van 6 stuks en moeten maandelijks vervangen worden voor dagelijks gebruik. ELLEEN garanderen een groot comfort.

Productdetails Sluiten
  • MENICON
  • Geen
  • Doos van 6
  • Maandelijks
  • Progressief
  • Technieken
  • Siliconen hydrogel | Filcon II 3
  • Helder
  • 40%
  • presbyopie
  Laden...