JOHNSON VISION CARE
1 Dag Acuvue Oasys met Hydraluxe Astigmatisme 90L
Acuvue 1 dag contactlenzen
Het merk Acuvue, dat deel uitmaakt van het laboratorium van Johnson & Johnson, is al meer dan 20 jaar op de markt. Elle lanceerde 's werelds eerste contactlenzen voor eenmalig gebruik in 1988. Sindsdien heeft Acuvue haar onderzoek voortgezet om nieuwe technologieën aan dragers van contactlenzen aan te bieden.
Acuvue beschermt de meest gevoelige delen van uw ogen
Het merk biedt lenzen voor alle pathologieën, of u nu bijziend, hypermetropisch of astigmatisch bent of gewoon vermoeidheid van de ogen ervaart aan het eind van de dag. Wat uw aandoening ook is, Acuvue biedt contactlenzen die u beschermen en praktisch zijn voor dagelijks gebruik. Reist u, brengt u lange uren achter uw computerscherm door, beoefent u een of meerdere sporten? U kunt de contactlenzen kiezen die het beste bij uw activiteiten passen. Acuvue helpt u ook uw contactlenzen te verzorgen met zeer effectieve producten. De Acuvue contactlenzen die verkrijgbaar zijn op My Monture zijn voor dagelijks of tweewekelijks gebruik. Afhankelijk van uw behoeften en eisen vindt u verschillende soorten Acuvue contactlenzen.
Mymonture heeft de beste Acuvue producten voor u geselecteerd
Johnson Vision Care 1 Day Acuvue Oasys With HydraLuxe contactlenzen zijn verkrijgbaar in 30 of 90 lenzen voor myopische en hyperopische patiënten. Ze zijn wegwerpbaar en u kunt ze elke dag verwisselen, wat betekent dat er geen onderhoud nodig is. Ze hebben een UV-filter van klasse 1 om uw ogen tegen zonnestralen te beschermen.
JOHNSON VISION CARE 1 Day Acuvue Trueye contactlenzen zijn verkrijgbaar in verpakkingen van 30 of 90 lenzen. Ze zijn geschikt voor eenmalig gebruik en speciaal ontworpen voor hypermetropen en myopen. Hun speciale eigenschap is dat ze het oog van zuurstof voorzien. Hun silicone-hydrogelmateriaal verhoogt de zuurstofdoorlaatbaarheid. Elle hebben een UV-filter van klasse 1. My Monture heeft de Johnson Vision Care 1 Day Acuvue Moist lenzenreeks voor u geselecteerd. Deze lenzen zijn bedoeld voor myopen en hypermetropen en bevatten een geïntegreerd vochtinbrengend middel.
Acuvue Moist Multifocal contactlenzen zijn voor presbyopen. Ze bieden een helder zicht dichtbij, middellang en veraf. Ze worden vooral aanbevolen voor mensen met gevoelige en droge ogen. Een UV-filter beschermt het oog tegen UV-stralen. Day Acuvue Moist For Astigmatism zijn bedoeld voor mensen met astigmatisme. Een UV-filter van klasse II beschermt het oog. Ze zijn verkrijgbaar voor 30 of 90 dagen.
Laden... 