Brillen SAINT LAURENT SL 883-005 50/20 Brillen SAINT LAURENT SL 883-005 50/20 Brillen SAINT LAURENT SL 883-005 50/20
Brillen SAINT LAURENT SL 883-005 50/20
Brillen SAINT LAURENT SL 883-005 50/20
Brillen SAINT LAURENT SL 883-005 50/20
Derdebetalersregeling
beschikbaar
SAINT LAURENT zonnebrillen

Herenbril SAINT LAURENT Lichtgrijs SL 883-005 50/20

SL 883-005 50/20

280,00 €
of 3 termijnen van 93,34 € zonder extra kosten. Oney
Verzonden binnen 24/48 uur
Verzonden binnen 5 tot 14 dagen
Beschrijving Sluiten

Op voorraad – Directe afrekening via de zorgverzekeraar – Online optiek – Erkend door alle zorgverzekeraars en netwerken – Tweede bril vanaf 1 € – Glazen van Franse oorsprong – Betaling in 3 termijnen ZONDER EXTRA KOSTEN!

Brillen SAINT LAURENT SL 883-005 50/20

Met zijn brillencollecties introduceert Saint Laurent een visie op luxe die zowel sober, eigentijds als uitgesproken Parijs is. Het modehuis combineert strakke lijnen, subtiele details en zorgvuldig geselecteerde materialen om monturen te creëren die de uitstraling van de drager op natuurlijke wijze versterken. Elk model weerspiegelt zo de kenmerkende elegantie van Saint Laurent.

De SAINT LAURENT SL883 voor heren onderscheidt zich door zijn zeshoekige, volledig omrande montuur, een elegant silhouet dat de blik een mannelijke en expressieve toets verleent. De licht uitlopende lijnen geven de gelaatstrekken een harmonieuze structuur, terwijl de luxueuze stijl het montuur een eigentijdse en verfijnde uitstraling verleent. Dit montuur is vervaardigd uit hoogwaardig metaal en combineert comfort met duurzaamheid, terwijl de rijkdom van het materiaal optimaal tot zijn recht komt. Dankzij de verzorgde afwerking en de evenwichtige verhoudingen laat het montuur zich gemakkelijk combineren met verschillende stijlen, van een chique outfit tot een meer ontspannen look. De SL883 is dan ook bedoeld voor heren die op zoek zijn naar een opvallend, modern en verfijnd brilmontuur, met behoud van de kenmerkende elegantie van SAINT LAURENT.

Al onze monturen zijn gecertificeerd als authentiek en zijn rechtstreeks afkomstig van het huis SAINT LAURENT. Elk paar wordt geleverd met de originele verpakking, het certificaat, het brillenkoker en microvezeldoekjes, om te garanderen dat het om een officieel product gaat en dat het zorgvuldig wordt gepresenteerd.

Al onze brillen vallen onder een 30-daagse ‘tevreden of geld terug’-garantie!

Productdetails Sluiten
  • 50mm
  • 42mm
  • 20mm
  • 145mm
  • SAINT LAURENT
  • Italië
  • Heren
  • Metaal
  • Omcirkeld
  • Luxe
  • Zeshoekig
  • Lichtgrijs
  • Ja
  • Ja
  • Nee
  • Presentatie Glazen
  • Presentatie Glazen
  Laden...